راهنمای درج سیم کارت ویژه

درج آگهی فروش سیم کارت در سایت mobile.ir رایگان است ولی برای درج سیم کارت در ویترین سیم کارت های ویژه مبلغی در نظر گرفته شده است.

مزیت درج سیم کارت در ویترین سیم کارت های ویژه:

1. نمایش دائمی آنها در طول دوره یکماهه در صفحه اول سایت بصورت یک نوار متحرک

2. نمایش دائمی آنها در طول دوره یکماهه در صفحه سیم کارت های فروش کاربران

3. نمایش دائمی آنها در طول دوره یکماهه در صفحه مشخصات هر سیم کارت فروشی

بدین ترتیب با بروز رسانی سیم کارت های دیگر، سیم کارت های ویژه در آخر قرار نمی گیرند و شانس دیده شدن و فروش سیم کارت های ویژه افزایش می یابد.

برای درج سیم کارت خود در ویترین سیم کارت های ویژه پس از عضویت در سایت mobile.ir و درج آگهی رایگان فروش سیم کارت خود، با استفاده از گزینه "درخواست درج در ویترین سیم کارت های ویژه" که در صفحه مدیریت سیم کارت های فروشی شما قرار دارد می توانید درخواست خود را ارسال نموده و سیم کارت شما پس از واریز مبلغ مربوطه بصورت آنلاین، در ویترین سیم کارت های ویژه به مدت یکماه نمایش داده خواهد شد.

هزینه درج سیم کارت در ویترین سیم کارت های ویژه طبق جدول زیر محاسبه می گردد. شایان ذکر است محاسبه قیمت به دلیل محدودیت فضا طبق قانون عرضه و تقاضا صورت می گیرد بدین ترتیب که با پر شدن باکس های ویژه قیمت مربوط به باکس های جدید افزایش می یابد.

شرایط قیمت هر باکس ویترین
وجود باکس خالی در سطر اول ویترین 25,000 تومان
پر بودن سطر اول ویترین و وجود باکس خالی در سطر دوم ویترین 30,000 تومان
پر بودن سطر اول و دوم ویترین و وجود باکس خالی در سطر سوم ویترین 35,000 تومان
و به همین ترتیب هر سطر جدید نسبت به سطر قبلی 5,000 تومان افزایش قیمت خواهد داشت.

 سیم کارت های ویژه در صفحه اول سایت بصورت یک نوار متحرک نمایش داده می شوند و در سایر صفحات مربوط به سیم کارت ها نیز به صورت زیر نشان داده می شوند:

ایسام