مقررات استفاده از سایت

استفاده از وب سایت mobile.ir رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای خدمات ارائه شده دریافت نمی‌گردد اما کاربران محترم می‌بایست در صورت استفاده از سایت قوانین زیر را بپذیرند:

  1. همه حقوق مرتبط با اطلاعات ارائه شده در این وب سایت محفوظ و متعلق به mobile.ir است.
  2. هرگونه ضبط، نمایش و کپی کردن اطلاعات و تصاویر موجود در سایت بدون کسب اجازه از این وب سایت ممنوع است.
  3. اطلاعات گوشی‌های موجود در وب سایت مطابق مشخصات منتشر شده توسط سازندگان گوشی است و در صورت وجود هرگونه مغایرت و اشتباه در آنها هيچ گونه مسئولیتی متوجه این وب سایت نيست.
  4.  نظرات ارسال شده توسط کاربران نظر شخصی خود آنها بوده و الزاما مطابق نظر این وب سایت نیست.
  5. فروشنده ها و قیمت های ارائه شده در سایت هیچ ارتباطی با این سایت ندارند و mobile.ir صرفا وظیفه جمع آوری و نمایش اطلاعات را انجام می‌دهد و کاربران محترم حتما می‌بایست قبل از انجام هرگونه خریدی از هویت و اعتبار فروشنده و سلامت جنس اطمینان حاصل کنند.
    این وب سایت هیچ مسئولیتی را در قبال فروشندگان و کیفیت جنس و قیمت ارائه شده از سوی آنها نمی‌پذیرد. البته از کاربران محترم خواهشمندیم که در صورت بروز هرگونه مشکل حتما مراتب را به مدیران سایت اطلاع دهند تا از بروز موارد مشابه پیشگیری به عمل آید.
  6. نمایش اطلاعات فروشنده‌ها و واحدهای صنفی در سایت به صورت رایگان است اما ایشان می‌بایست اطلاعات درخواستی را درست و کامل وارد نمایند و این وب سایت حق دارد در صورت بروز هرگونه مغایرتی در اطلاعات وارد شده و همچنین دریافت شکایت موجه کاربران آنها را حذف نماید.
  7. اين وب سايت هيچ مسئوليتي را در قبال آگهي‌هاي درج شده در سايت اعم از آگهي‌هاي مربوط به سيم كارت، گوشي و ... نمي‌پذيرد و از كاربران گرامي تقاضا دارد نهايت دقت را در انتخاب و استفاده از آگهي موردنظر مبذول فرمايند.
  8. درج هرگونه آگهي مربوط به گوشي‌هاي داراي مارك‌هاي تقلبي (شبيه‌سازي شده يا غيراوريجينال) ممنوع مي‌باشد.

 

ایسام